Maak je eigen Paaskaars

PaaskaarsDIY-pakket: Maak je eigen Paaskaars

De Vastentijd is begonnen. We zijn op weg naar Pasen! De afgelopen jaren was er ieder jaar een workshop: “Maak je eigen Paaskaars“, zowel voor kinderen als voor volwassenen. Helaas kan dat nu niet. Daarom dit jaar het volgende: bestel je DIY-pakket voor je persoonlijke Paaskaars!

Voor 7 euro 50 (€ 7,50) krijg je twee witte /crèmekleurige stopplaatsen van 20×7 cm en 12 kleuren bijenwas om de kaarsen mee te versieren.

Waarom twee kaarsen?

Dan kun je er ook twee maken: een voor jezelf én een om af te geven! Pasen is het belangrijkste christelijke feest, feest van opstanding, nieuw leven, licht. Om dat dit jaar extra bijzonder te maken de uitdaging naast je eigen Paaskaars er dus ook een voor een ander te maken…

Wil jij zo’n DIY-pakket? Laat het pastor Sleegers weten via:

pastor-sleegers@plechelmusparochie.nl!

Het pakketje is tot uiterlijk 1 maart a.s. te bestellen

Zo halverwege de vastentijd wordt het pakket thuis bezorgd!

Oja, heb jij nog nooit met bijenwas gewerkt? Geen probleem, er komt op Facebook nog een online workshop!

Paaskaarsen