Pastor M.L. Sleegers – pastoraal werker

E-mailadres: pastor-sleegers@plechelmusparochie.nl – Telefoon: 06 23373647

Pastor SleegersPastor Maroesjka Sleegers is in 1964 geboren in het Brabantse Drunen en opgegroeid in Uden.

Na haar middelbare school heeft zij enkele jaren gestudeerd aan de Pedagogische Academie in Veghel. Vanuit haar katholieke achtergrond (met een oom die priester was en een tante in het klooster) heeft ons geloof altijd haar interesse gehad en deed zij in de parochie vrijwilligerswerk.

Op haar 21e is zij begonnen aan een deeltijdopleiding Godsdienst / Levensbeschouwing in Tilburg (MO-A en MO-B). Na enkele jaren als (redactie-) secretaresse gewerkt te hebben, ging zij aan de slag als districtscatecheet / identiteitsbegeleider in diverse dekenaten in het bisdom ’s-Hertogenbosch. In die functie begeleidde zij katholieke en interconfessionele scholen rondom identiteit en catechese. Ook werd zij groepsbegeleidster aan de Pastorale School in Eindhoven. In 2001 werd zij benoemd tot pastoraal werkster in de parochie in Son. Hierna werd zij in 2007 benoemd tot pastoraal werkster in de parochie Maria Vlucht in Losser e.o. Daar heeft zij met plezier gewerkt in het profiel catechese.

Vanaf 16 september 2013 is zij werkzaam in de Plechelmusparochie, nu met het profiel iaconie.

Pastor Sleegers heeft drie kinderen.