Werkzaamheden pastor Sleegers

Werkzaamheden pastor Sleegers

Pastor SleegersLangzaam maar zeker begint pastor Sleegers weer op te knappen. Dat betekent dat zij weer enkele activiteiten op zich gaat nemen, in overleg met de Arbo-arts en het pastorale team.

Zo blijft zij de Facebook-meditatievieringen op maandagmiddag 14.30 uur doen, evenals het bijbelverhaal voor kinderen op de woensdagmiddag.

Ook zal zij voortaan iedere vierde zaterdag in de maand om 19.00 uur een Avondgebed voor gezinnen houden via Facebook.

Vanaf nu sluit zij weer aan bij het periodieke teamoverleg en zal zij beetje bij beetje meer taken op zich nemen. Pastor Sleegers laat weten dankbaar te zijn voor de veel blijken van medeleven de afgelopen maanden. Vele kaarten en bloemen kleurden het huis en haar leven in de soms zware momenten.

Het is fijn als mensen haar aanspreken hoe het met haar gaat, maar erg persoonlijke vragen zijn niet gepast en daar zal zij dan ook niet op antwoorden. We hopen en wensen dat pastor Sleegers snel helemaal op zal knappen.